Migracja plików PST

Wykrywanie i migrowanie plików PST do Microsoft Office 365 lub systemów archiwizacji poczty elektronicznej jest bezpośrednie i proste dzięki Transvault — nie ma etapów pośrednich ani formatów plików, które wydłużają czas, złożoność i zwiększają ryzyko dla procesu przenoszenia.


Pliki PST mogą istnieć w dowolnym miejscu w Twojej sieci i zawierać nieznane i niesklasyfikowane treści. Stwarza to poważne ryzyko dla zgodności danych w Twojej firmie. Przeniesienie danych PST do platformy Microsoft 365 lub systemu archiwizacji poczty elektronicznej za pomocą Transvault to najlepsza odpowiedź na to ryzyko.


Migracje Transvault PST korzystają z naszej światowej klasy technologii, w szczególności z naszego oprogramowania do migracji PST. W połączeniu z niezrównaną wiedzą fachową i doświadczeniem zapewniamy bezpieczną i bezproblemową migrację plików PST.

Transvault PST Insight pozwala sprostać wielu wyzwaniom związanym z obsługą dużej ilości plików PST. Niezależnie od tego, czy znajdują się one na serwerach plików, dyskach lokalnych, komputerach biurowych czy urządzeniach mobilnych, Transvault PST Insight zapewnia szczegółowy widok treści PST przedsiębiorstwa z możliwością szczegółowej analizy konkretnych obszarów.


Bardzo ważne jest, aby poważnie traktować pliki PST w ramach migracji do chmury. Biorąc pod uwagę naruszenia przepisów dotyczących danych, takich jak RODO lub CCPA, które skutkują w nakładaniu wysokich grzywien i powodują szkody dla reputacji wynikające z naruszenia danych, nic dziwnego, że to szczególne ryzyko biznesowe stało się najwyższym priorytetem dla tych, którzy rozumieją jego skutki.
Transvault PST Insight jest dostarczany jako wygodna, bezpieczna i wysoce skalowalna usługa – lokalna lub oparta na chmurze. Rozwiązanie oferuje zaawansowaną analizę, przechwytywanie na poziomie elementu (maila), usuwanie duplikatów i migrację, a także zaawansowaną automatyzację i monitorowanie. PST Insight monitoruje każdy aspekt Twoich działań związanych z zarządzaniem PST, śledząc ruch danych w czasie rzeczywistym i dostarcza szczegółowe raporty, aby zapewnić Ci pewność, że Twoje PST są pod kontrolą.

Wykrywanie wszystkich plików PST przez Transvault PST Insight

Zarządzaj plikami PST zgodnie z zasadami dotyczącymi danych dzięki PST Insight

Nasze podejście do migracji plików PST umożliwia zarządzanie zawartością plików PST zgodnie z wymaganiami biznesowymi i zgodnością z przepisami. Wspierając proces eDiscovery, umożliwiamy analizę i ukierunkowane gromadzenie wielu tysięcy plików PST bez konieczności uprzedniej centralnej migracji całej ich zawartości.


Możesz na przykład zdecydować się na:

  • Migrację całości lub tylko części zawartości plików PST
  • Usunięcie „na miejscu” wszelkich treści, które wykraczają poza zasady przechowywania.
  • Wyszukanie skrótów (placeholder), które zostały umieszczone w plikach PST, i usunięcie ich bądź przywrócenie pełnego elementu (maila).
  • W przeciwieństwie do innych narzędzi do zarządzania plikami PST, PST Insight zapewnia niezrównaną widoczność poszczególnych wiadomości e-mail w plikach PST. Pomoże Ci sprofilować zawartość PST według jego wieku, rozmiaru, typu załącznika i wielu innych kryteriów, generując szczegółowe raporty zarządcze, które ilustrują ryzyko i obciążenie pamięci masowej, jakie stanowią dla Twojej firmy pliki PST.
  • Zaprojektowany z myślą o dużych i złożonych projektach zarządzania plikami PST, PST Insight zapewnia skalowalność i elastyczność ich migracji. Zapewnia również audyt i gwarancję, które pozwalają na bezpieczne wyeliminowanie plików PST.