Veritas Technologies umożliwia firmom różnej wielkości i branż odkrywanie prawdy o informacji – ich najważniejszym zasobie cyfrowym. Korzystając z platformy Veritas, klienci mogą przyspieszyć transformację cyfrową i rozwiązać naglące problemy z zakresu IT i biznesu, w tym zarządzanie danymi w chmurze, ochronę danych, optymalizację pamięci masowej, gotowość do uzyskania i utrzymania zgodności z regulacjami oraz przenoszenie obciążenia procesami produkcyjnymi – bez konieczności blokowania się u jednego dostawcy chmury. Osiemdziesiąt sześć procent firm z listy Fortune 500 polega dziś na Veritas.

Więcej informacji na stronie https://www.veritas.com


Od 2007 roku TransVault jest liderem na rynku dzięki wysoce wyspecjalizowanym rozwiązaniom migracji archiwów dla przedsiębiorstw.

Gdy firmy napotykają zmiany technologiczne spowodowane fuzją lub przejęciem, dokonują strategicznego przejścia do chmury lub stają w obliczu swoich przestarzałych rozwiązań archiwizacyjnych lub pamięci masowej – zwracają się ku rozwiązaniom TransVault, dzięki którym zachowują dostępność do swoich archiwalnych dokumentów biznesowych.

Już ponad 1750 klientów z całego świata współpracowało z TransVault, aby chronić integralność swoich cennych danych, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę procesów audytowych, bezawaryjne eDiscovery i bezproblemową dostępność dla użytkowników – bez względu na złożoność migracji ani platformę archiwizacji.

TransVault kontynuuje wzrost z roku na rok. Stał się preferowanym rozwiązaniem do migracji archiwów dla globalnych klientów we wszystkich branżach i we wszystkich rozmiarach.

Więcej informacji na stronie https://www.transvault.com


Microsoft napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Inteligent Cloud) oraz inteligentnej krawędzi (Inteligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są fundamentem dla innych do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft i konkurują globalnie.

Więcej informacji na stronie https://www.microsoft.com/pl-pl/


Oprogramowanie VMware zapewnia działanie najbardziej złożonej na świecie cyfrowej infrastruktury. Oferta firmy, obejmująca nowe możliwości obliczeniowe, automatyzację IT, chmurę, mobilność, funkcje sieciowe i predyktywne bezpieczeństwo, tworzy dynamiczny i efektywny fundament cyfrowy dla ponad 500 tys. klientów z całego świata, wspomagany przez ekosystem 75 tys. partnerów. 90 proc. infrastruktury IT tych przedsiębiorstw została już zwirtualizowana w oparciu o technologie VMware.

Więcej informacji na stronie https://www.vmware.com


INFINIDAT to młoda firma, założona w 2011 przez doświadczonych architektów związanych z technologią macierzy dyskowych. Produkty Infinidat wyróżniają się najlepszymi na rynku wynikami wydajności i dostępności przy skali wielu petabajtów. Zespół techniczny Infinidat złożony z osób reprezentujących kilka pokoleń specjalistów łączy doświadczenie i nowatorskie podejście dające w efekcie najlepsze produkty po dostępnej cenie i w elastycznych modelach finansowania.

Więcej informacji na stronie https://www.infinidat.com