Najbardziej zaawansowany, sprawdzony i zgodny z przepisami sposób migracji archiwów poczty korporacyjnej.

Rozwiązując problemy związane z migracjami archiwów poczty e-mail, sprawiamy, że złożoność wydaje się naszym klientom odświeżająco prosta. Sprawdzony w ponad 2950 projektach na całym świecie, poparty 16-letnim doświadczeniem, Transvault był pierwszym i nadal jest głównym rozwiązaniem do wykonywania największych i najtrudniejszych migracji archiwów poczty e-mail na świecie. Korzystając z pierwszego i najbardziej zaufanego rozwiązania na rynku, Transvault Migrator gwarantuje, że nasze korporacyjne rozwiązanie do migracji archiwów poczty e-mail jest bezpieczne, zgodne z regulacjami, wydajne i zorientowane na użytkownika.


Nasze rozwiązanie obsługuje praktycznie wszystkie istniejące platformy, usługi i urządzenia do archiwizacji, zarówno lokalnie, jak i znajdujące się w chmurze. Koncentrując się na wydajności, bezpieczeństwie, zgodności i wygodzie użytkownika, Transvault Migrator jest najbardziej niezawodnym i wszechstronnym produktem do migracji archiwów poczty e-mail dla projektów o nawet najbardziej złożonych wymaganiach.
Korzystanie z naszego usprawnionego rozwiązania do migracji archiwów poczty e-mail nie tylko zminimalizuje wpływ na bieżące procesy biznesowe, ale także szybko obniży koszty dotychczasowej infrastruktury, umożliwiając przedsiębiorstwu wykazanie zwrotu z inwestycji w nową usługę.

Transvault Migrator to jedyne rozwiązanie, które migruje Twoje dane w jednym kroku, kompleksowo, bez pośrednich formatów i tymczasowego przechowywania. Pełny i możliwy do skontrolowania proces migracji zapewnia pełną kontrolę integralności danych, raporty z audytu i usługi naprawcze, które spełniają najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczące obsługi rekordów wiadomości e-mail. Wszystkie te środki dają Ci najwyższą pewność, że Twoje dane były bezpieczne przez cały proces migracji archiwum poczty.

Nasze specjalistyczne algorytmy i inteligentne ograniczanie przepustowości gwarantują niezrównane prędkości pozyskiwania przy minimalnym wpływie na Twoją sieć. Wyodrębnianie – z praktycznie dowolnego – źródła archiwów z najbardziej wydajnym przetwarzaniem w chmurze firmy Microsoft w celu osiągnięcia niezrównanych prędkości migracji przekraczających 6,5 TB dziennie.

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo korzysta z journalingu poczty e-mail w celu spełnienia wymagań prawnych i regulacyjnych, migracja archiwum poczty e-mail do platformy Microsoft 365 często oznacza podejmowanie decyzji dotyczących miejsca przechowywania journalingu w przyszłości. Transvault to rozwiązanie do wykonywania bez ryzyka migracji archiwów journalingu na platformę Microsoft 365 lub do innego systemu archiwizacyjnego.

Pliki PST mogą znajdować się w dowolnym miejscu w Twojej infrastrukturze informatycznej, a zawierając nieznane i niesklasyfikowane treści stwarzają poważne ryzyko dla spełnienia wymagań do do bezpieczeństwa danych w Twojej firmie. Rozwiązanie do migracji PST firmy Transvault łączy światowej klasy technologię z niezrównaną wiedzą, doświadczeniem i integralnością w celu bezpiecznej i bezproblemowej migracji plików PST.


Transvault zapewnia bezpośrednie i oparte na API wsparcie dla szerokiej gamy systemów archiwizacji. Żadne inne rozwiązanie do migracji archiwów poczty e-mail nie obsługuje jednocześnie migracji danych i zarządzania skrótami dla tak wielu różnych platform i wersji archiwów.

Systemy których najczęściej dotykamy w czasie migracji archiwów poczty elektronicznej:

  • Microsoft Exchange
  • Veritas Enterprise Vault (dla Exchange i Notes)
  • EMC EmailXtender i EMC SourceOne (dla Exchange i Notes)
  • Veritas Enterprise Vault.cloud
  • Migracje PST