Dataqualis w srebrze!

Z przyjemnością informujemy, że Dataqualis jest od dzisiaj Srebrnym Partnerem (Silver Partner) firmy Veritas Technologies. Traktujemy to wyróżnienie jako potwierdzenie słuszności obranej przez nas drogi – konsekwentnego rozwoju kompetencji, budowania pozycji partnerskiej i zwiększania potencjału firmy, które przełożymy na realną wartość dla naszych klientów.

Veritas Technologies LLC

Veritas Technologies umożliwia firmom różnej wielkości i branż odkrywanie prawdy o informacji – ich najważniejszym zasobie cyfrowym. Korzystając z platformy Veritas, klienci mogą przyspieszyć transformację cyfrową i rozwiązać naglące problemy z zakresu IT i biznesu, w tym zarządzanie danymi w chmurze, ochronę danych, optymalizację pamięci masowej, gotowość do uzyskania i utrzymania zgodności z regulacjami oraz przenoszenie obciążenia procesami produkcyjnymi – bez konieczności blokowania się u jednego dostawcy chmury. Osiemdziesiąt sześć procent firm z listy Fortune 500 polega dziś na Veritas.

Dataqualis S.A.

Dataqualis jest integratorem systemów informatycznych. Chociaż mocno promujemy kompetencje i osobiste doświadczenie, uważamy, że naszą największą zaletą jest zrozumienie miejsca technologii w procesach biznesowych każdej firmy. Nawet najlepiej zaprojektowane rozwiązanie nie wykaże wartości dodanej, jeśli nie jest mocno osadzone w strukturze biznesowej organizacji. I takie jest podstawowe zadanie konsultantów Dataqualis – wspólne z partnerem zrozumienie istniejących u niego procesów i stworzenie rozwiązania, które wyraźnie wykaże powiązania pomiędzy światami IT i biznesu.

Specjalizujemy się w następujących obszarach: zarządzanie informacją (ze szczególnym uwzględnieniem backupu i archiwizacji danych oraz procesów e-discovery), zarządzanie środowiskami wirtualnymi (z naciskiem na migracje danych i procesy disaster recovery) i analityka biznesowa.